Hakkımızda

_DSC2379

ERTÜRK YAPI olarak kuruluşumuz itibari ile; genç ve dinamik kadrosuyla, imza attığı her projede daha yenilikçi bakış açıları ve çözümleri ile insanlara değer verip, dünyanın her yerinde yaşamlarına konfor katmayı, hayallerini gerçekleştirmeyi ve insanlara yeni yaşam olanakları sunmayı amaçlamıştır.

 

ERTÜRK YAPI bünyesinde hizmet veren araştırmacı, genç mimar ve mühendislerin, çağımızın modern ve teknolojik ekipmanlarını kullanarak uyumlu ve ortak çalışması sonucu hazırlanan projeler, uygulama esnasında karşılaşılabilecek aksaklıkları sıfıra indirgemektedir.

 

Afyon da ERTÜRK YAPI olarak Proje konusunda sunduğumuz çözümler ile tüm bölge genelinde tanınmış bir firma olamayı başardık. Çözümlerimizde önce sizlerin sonra isteklerini ön planda tutan yenilikçi tasarımlarla verdiğimiz çalışmaların hepsini özveri ile profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

 

ERTÜRK YAPI‘nın sadece çözüm değil kalite sunduğunu Afyon ve tüm bölge geneli görmeye devam edecektir.

 

ERTÜRK YAPI proje, inşaat ve proje çözümleriyle sizleri bekliyor.


Vizyonumuz

ERTÜRK YAPI olarak iş ayırmaksızın yaptığımız tüm projelerde kalitenin hep en üstte olmasını ve müşterinin istediği standartlarda projelendirme yapılmasını sağlamak. İnşaatlarımızda eğitimli personel ve kullandığımız malzemelerle standardın hep üstünde olmak en büyük vizyonumuz.

Misyonumuz

ERTÜRK YAPI’nın profesyonel kadrosu görüşü ve tüm bağlı olduğu ilkelerle memnuniyeti en üste çıkarmak. Afyon da kalite, çözüm ve projede,  yenilikleri en hızlı sunma ve verimli bir firma olmak en büyük misyonumuz.

erturk-yapi-kurumsal_kimlik